KONST / Litografier / Litografi 14409064
nr 1440 9064
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 2001. Bildmått: 27x20, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:41:40
350 kr
450 kr
800 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe